تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - هیجان انگیز ترین سفر خود را در آفریقا تجربه کنید

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

هیجان انگیز ترین سفر خود را در آفریقا تجربه کنید

آفریقا یکی از جذاب ترین قاره هایی است که می توانید برای سفر در ایام تعطیلات آن را نیز مدنظر داشته باشید. هیجان انگیز ترین سفر خود را در آفریقا تجربه کنید و از خاطرات آن تا سال ها لذت ببرید. بدون شک این سفر برای شما هم برت بخش خواهد بود. در ادامه با وبلاگ تورهای مسافرتی همراه باشید.

Image result for tracel to africa

چهار انفصال با آب‌وهوای متفاوت در آفریقای جنوبی وجود دارد: تابستان (از دسامبر تا مارس)، پاییز (از آوریل تا مه)، زمستان (از ژوئن تا آگوست) و بهار. با وجود این، به دلیل وسعت این کشور، فصل پرگردشگر در آفریقا وجود ندارد و شما هر زمان که بخواهید می‌توانید برنامه‌ی سفرتان را تنظیم کنید. یا با توجه به برنامه‌ای که در نظر دارید، زمان مناسب را انتخاب کنید.

در یک سفر کوتاه، امکان بازدید از همه‌ی جاذبه‌های این کشور و سر زدن به گوشه‌وکنار آن وجود ندارد. با وجود این می‌توانید چند منطقه را از قبل انتخاب کنید و برای سفر به آن‌ها برنامه‌ریزی کنید. اگر سفر طولانی‌تری دارید می‌توانید به بخش‌های مختلف سر بزنید ولی در این صورت نمی‌توانید مناطق مختلف را کامل ببینید و از جاذبه‌های آن لذت ببرید. استان کیپ غربی (Western Cape) که در كرانه ها جنوب غربی آفریقای جنوبی واقع شده است، تابستان‌ها میزبان تعداد زیادی از گردشگران بین‌المللی است. به همین دلیل، قیمت مراکز اقامتی در این منطقه در طول تابستان به مقدار قابل ملاحظه‌ای افزایش جهر می‌کند. حتی گاهی اوقات این افزایش قیمت به ۷۰ درصد نسبت به سایر ایام واحد زمان ( روز می‌رسد.

Image result for tracel to africa

تور آفریقای جنوبی برای کسانی که به خرید یا دیدار از آثار تاریخی علاقه‌مند هستند جذابیت چندانی ندارد اما اگر عاشق طبیعت، دیدن مناظر بکری از جنگل و اقیانوس و همچنین دیدار حیوانات از نزدیک، هستید این تور می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد.


در تمام طول عام سفر به این کشور انجام می‌شود. اما بهترین زمان برای دیدار از آفریقای جنوبی در گزند تفرق جهر دی تا اردیبهشت ماه است که به دلیل واقع دمده شدن این کشور در نیم کره‌جنوبی با اواخر تابستان و خریف برخورد كننده می‌شود. در این قدرت زمانی هوا معتدل‌تر و محیط زیباتر است.
سفر به آفریقای جنوبی از جمله تورهای لوکس و گران محسوب می‌شود. آژانس‌های مسافرتی معمولا دو پکیج برای این سفر ارائه می‌دهند؛ یک پکیج ۹ شب و ۱۰ روزه و دیگری ۱۰ شب و ۱۱ روزه. هزینه ثبت‌نام در این پکیج‌ها به مسافرخانه و ایرلاینی بستگی دارد که انتخاب می‌کنید؛ این مبلغ به طور نوین آئینی عرفی ذایع ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان است اما در نوروز افزایش می‌یابد. مناطق ساحلی این كشور در تمام واحد زمان ( روز بارانی است. حدود 80% از بارندگی ها در جذام های انفصال تابستان، اكتبر (مهر و آبان) و مارس اتفاق می افتد كه اغلب بصورت تگرگ و توفان همراه با رعد و برق است.

Image result for tracel to africa


 اگر چه مدل متوسط بارندگی سالانه در بیش از نیمی از مساحت آفریقای جنوبی 500 میلی متر است اما، بطور كلی 464 میلی متر مدل متوسط بارندگی سالانه در كل این كشور محاسبه شده است. در حالی كه این نمونه و غیراستاندارد در متوسط جهانی، 857 میلی متر است. این معیار در محل ها كوهستانی و رشته كوه ها به 2000 میلی متر هم می رسد اما، در مناطق ساحلی غربی این كشور، این معیار به 50 میلی متر كاهش می یابد. لازم به ذكر است همانند دیگر كشور های پایین صحرا، آفریقای جنوبی خشكسالی های شدید نیز را تجربه كرده است.موضوعات مرتبط

سفر به قاره آفریقا ،