تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - 4 هتل معروف امارات

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

4 هتل معروف امارات

سایت معروف تریپ ادوایزر که به نشانی یکی از حضرات عظام و بانک های گردشگری شناخته می شود، همه ساله رفتار به انتخاب برترین هتل های عالم و علاوه براین کشور ها می نماید. این وب سایت، 10 هتل برتر امارات را در سال 2016 معرفی می نماید که در ادامه می آید. در این بخش از وبلاگ سفر قصد داریم تا 4 هتل معروف امارات را برای شما معرفی کنیم.

هتل های امارات

هتل Raffles Dubai

اتاق های این هتل از بیشتر حجره های هتل های لوکس دبی بزرگتر هستند و متراژ 70 متری سرا های این هتل، کمتر میهمانی را افسرده بر می گرداند. هم این هتل به عنوان یکی از هتل های مورد علاقه ی هنرمندان و هنرپیشه های معروف شناخته می شود. این هتل بر اساس مكاشفه وحی القا از معماری اهرام مصری ساخته شده است و مالوف نگینی در خیابان شیخ زائد دبی می درخشد. اکثر حجره های این هتل دارای بالکن بسیار شخصی و كریه می باشند. هم در تمامی سرا ها امکان دسترسی رایگان به اسپای هتل نیز وجود دارد.

هتل Anantara Qasr al Sarab Desert Resort

رتبه چهارم این لیست به گروه هتل سازی Anantara اختصاص دارد. این هتل که در صحرای Liwa ثبات دارد، توانسته است با تلفیق سنت و مدرنیزه در دبی، در کنار امکانات لوکس و منظره های حیرت انگیز تماشای ستارگان در شب، به یکی از بهترین ریزورت های این لیست بدل شود.

تمامی سرا های این هتل منظره ی بسیار جالب و زیبای بادیه دارند. در این هتل انواع گردش با شتر و فلات گردی برگزار می شود. کلاب بچه ها در کنار زمین تنیس و سایر امکانات مجلل تفریحی به خاطر تمامی مسافران در نظر رنجیده شده است. همچنین لازم به ذکر است که درعوض جهت شما در حجره ، منوی مخصوص به انواع بالش تخت نیز وجود دارد!

هتل های امارات

هتل Jumeirah Al Qasr at Madinat Jumeirah

به هتل دیگری از گروه هتل های جمیرا! هتل القصر جمیرا با دارا بودن 2 کیلومتر شاطی اختصاصی، آبرا ه های مستهجن و بالکن های خصوصی، شرایطی ناب را درعوض جهت اتراق مسافران در نظر می گیرند. نیز رستوران غذاهای دریایی این هتل در نوع خود بی نظیر است.

میهمانان پلاژهای اختصاصی این هتل با ثمر و حوله های خنک رایگان پذیرایی و سرویس دهی می شوند. علاوه براین اسپای Talise نیز که اختصاص هتل های جمیرا می باشد، درعوض جهت میهمانان این هتل در نظر محزون شده است.

هتل های امارات

هتل Shangri-La

هتل ۵ هنرپیشه شانگری لا (Shangri-La) در شهر دبی وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است که با طراحی چشم نواز، موقعیت عالی و امکانات لوکس خود به خوبی از مهمانان پذیرایی می کند. برخورداری از دکوراسیون داخلی لوکس و مجلل و فراهم بودن به امکانات روز آفاق از ویژگی های هتل شانگری لا می باشد . این هتل مدرن امکان دسترسی آسان به تمامی نقاط شهری دبی را به شما می دهد.

هتل شانگری لا ، فقط یک کیلومتر تا مرکز تجارت جهانی دبی، ۳ کیلومتر تا برج خلیفه و ۱۱ کیلومتر تا مرکز سیتی سنتر دیره (Deira City Centre) فاصله دارد و از این بابت میتواند شما را در هرچه خاطره انگیزتر شدن تور دبی تان ، یاری کند.