کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

هتل های بسیار معروف و مناسب مالزی

در این بخش از وبلاگ تورهای مسافرتی قصد داریم تا تعدادی از هتل های بسیار معروف و مناسب مالزی را برای شما معرفی کنیم. مالزی دارای طبیعت بسیار زیبایی است سالنه افراد زیادی برای تفریح و مسافرت به این کشور سفر می کنند. در دهه اخیر زیرساخت های بسیار خوب و مناسبی برای جذب و رفاه توریست ها در نظر گرفته شده است.

هتل دیناستی کوالالامپور

هتل دیناستی یکی از هتل های کوالالامپور است که با گرید ۳ ستاره، در موقعیتی كم ارزش متحلی توجه و بدرقه از توریست هایی است که به دنبال یک هتل با امکانات معمولی و یار بسان به صرفه هستند. محل كم ارزش این هتل موجب شده که تا ایستگاه LRT حدود ۴۵۰ متر وهن آسیب داشته باشد. این هتل با شمار ۷۷۹ اتاق در شمار بزرگترین هتل های مالزی قرار غمناك است.

هتل های مالزی


اولین چیزی که در این هتل به چشم می خورد یک ویوی جالب از شهر است. ایضاً استخر هتل در فضای باز برای گردش و سرگرمی مکان مناسبی است. افرادی که می خواهند از دیدنی های شهر دیدن کنند می توانند از تور داخل شهری هتل نیز استفاده کنند.

هتل سیلکا مای تاور کوالالامپور

اگر قصد دارید با خرید تور مالزی، سفری به شهر زیبا و توریستی کوالالامپور داشته باشید باید در مورد هتل های عرضه شده در تورها پیش از هر چیز تحقیق کنید. از این رو سفارش می کنیم که از هتل سیلکا مای تاور نیز دیدن کنید.
این هتل در ۹ طبقه ساخته شده که اتاق ها در اشكوبه ها یک تا هفت به شمار ۱۷۹ اتاق تمهید شده اند. استخر در طبقه ۸ و مرکز تناسب اندام هتل سیلکا مای تاور نیز در طبقه ۹ واقع شده است. به طور کلی توریست هایی که به دلیل تجاری، کاری و تفریحی به این شهر می آیند از این هتل بهره مند می شوند بنابراین محدودیتی در این باره وجود ندارد.

هتل های مالزی


هتل کاپتورن ارکید پنانگ

یکی از هتل های مطرح که در مالزی – پنانگ ، همه ی فصول سال، جمیل ی استقبال از توریست هاست، هتل کاپتورن نام دارد. این هتل با گرید ۴ ستاره، دارای امکانات عالی، آلات كم بها و مكان مطرحی است که توریست ها را به سمت خود فرا می خواند.
از هتل کاپتورن پنانگ تا مرکز شهر، حدود ۱۵ لمحه و تا باند بین المللی هم حدود ۱۹ لمحه فاصله وجود دارد.خط معروف ساحلی Tanjung Bungah در راستای این هتل ۴ هنرپیشه قرار دارد. ساختمان این هتل، به طور عمود به دریا قرار دارد که مناظر زیبای دریا از طریق آن واقعا دیدنی است.