تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - 3 کشور پرطرفدار برای مسافرت خانواده‌ها

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

3 کشور پرطرفدار برای مسافرت خانواده‌ها

یکی از اصلی ترین دغدغه هایی که هر خانواده ایرانی در سفر با خودش دارد این است که به کدام کشور سفر کند تا کمترین مغایرت را با دین و فرهنگ کشورمان داشته باشد. در این مقاله قصد داریم تا 3 کشور مالزی، ترکیه و قبرس را برای مسافرت پیشنهاد بدهیم.

اگر به همراه خانواده می خواهید سفر کنید، از این جاذبه‌های توریستی دیدن کنید:

مسجد سلطان احمد در استانبول ترکیه

یکی از معدود کشورهای اروپایی که هنوز هم می توان در آن آثار مذهبی آن هم از نوع اسلامی آن ببینیم کشور ترکیه است. مسجد سلطان احمد استانبول یا همان مسجد آبی استانبول یکی از همین جاذبه هاست.

مسجد سلطان احمد استانبول

این مسجد شش مناره دارد و جالب این جاست که این مسجد نیز مانند بسیاری از مساجد دیگر، سابقا کلیسا بوده و ترک ها آن را به مسجد تبدیل کرده‌اند.

برج پتروناس مالزی

نماد شهر کوالالامپور مالزی، برج های دوقلو پتروناس است. یکی از بهترین برج‌های دنیا محسوب می شود و در پایین آن مرکز خریدی مدرن قرار دارد که دارای 45 متر ارتفاع است.

پتروناس دو برج کنار هم است. این دو برج 452 متری که هر یک از آن ها به طور مجزا 88 طبقه دارد. برج های دوقلو پتروناس، از اصلی ترین جاهای دیدنی مالزی ست که در تور مالزی از آن بازدید می شود.

برج های پتروناس مالزی

طبقات 41 و 42 برج پتروناس به همدیگر با یک پُل متصل هستند و از طرفی، این برج یکی از اصلی ترین مراکز تجاری مالزی می باشد و بازدیدکنندگان از مالزی را با خاطره خوبی راهی کشور خود می‌کند.

قبرس

در بخش شمالی قبرس (قبرس شمالی) مردم، ترک هستند و در بخش جنوبی آن یعنی قبرس جنوبی، فرهنگ مردم اروپایی‌تر می باشد و غالب ساکنان آن به زبان یونانی تکلم می‌نمایند. یکی از عوامل اصلی که تور قبرس را به محبوبیت زیادی در نزد مردم سراسر دنیا و به خصوص ایران رسانده است.

تور قبرس

قبرس دارای تاریخی بلند و توسعه های فرهنگی مختلف توسط دولت ها و کشورهای متفاوتی می باشد که هر کدام اثری از خود به جای گذاشته اند.بازدیدکنندگان قبرس می توانند از موزه هایی که از فرهنگ و هنر قبرس به نمایش گذاشته شده اند و استفاده کنند و با توجه به آثار تاریخی هنری باقیمانده به قدمت تاریخی قبرس پی ببرند.

منبع: سفر