کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

گران‌ترین و ارزان‌ترین “بلیط هواپیما” در کشور

در این مقاله ما می خواهیم که سقف و کف قیمت هایی که برای خرید بلیط هواپیما مسافران با آن مواجه هستند را شرح و توضیح دهیم تا بدین وسیله از کلاه برداری های رایج، برای مسافران جلوگیری کنیم.شما پس از خواندن این مقاله که به کمک بچه های سفرمی تهیه شده است، می توانید به راحتی از تقلبی بودن قیمت بلیط ها اطمینان حاصل فرمایید:

با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز، مسافرت‌های هوایی نیز رونق بیشتری می‌گیرند. با رکوردداران بیشترین و کمترین نرخ بلیط آشنا می شویم:


به گزارش سفرمی به نقل از گروه بازار باشگاه خبرنگاران، در میان وسایل حمل و نقل هواپیما یکی از پرهزینه ترین و در عین حال کم زمان ترین وسایل است که امروزه به یکی از پر رونق ترین وسایل حمل و نقل و مسافربری تبدیل شده است.


سفر با این وسیله نقلیه هوایی یا هواپیما اگرچه هزینه بر است اما صرفه جویی در وقت شما را به همراه دارد، جوری که میتوان از صرفه جویی در زمان را با هزینه سفر غیرقابل مقایسه دانست. و به شما این امکان را می دهد در فضایی متفاوت و با زمان کمتر به مقصد برسید.هرچند که در مدت زمان کوتاهی قیمت بلیط هواپیما با افزایش چشمگیری روبرو شد اما پروازهای داخلی همچنان با استقبال خوب مسافران مواجه است.

سفر های هوایی


در حال حاضر ارزان ترین نرخ مسافرت هوایی در ایران مربوط می گردد به سفر شیراز به لارستان که قیمت آن تنها ۹۵ هزار تومان است.

 

رکورد گران ترین بلیط نیز از آن پرواز مشهد کیش با قیمت ۲۰۵ هزار تومان است.

بلیط های داخلی برخلاف بلیط های خارجی، با قیمت ارزان تر و همچنین ثبات بیشتری رو به رو می باشند، از این رو سفرهای داخلی با هواپیما بسیار به صرفه تر از سفر کردن با دیگر وسیایل نقلیه زمینی ست. برای دریافت بلیط ها و آخرین قیمت بلیط های داخلی و خارجی، وب سایت معتبر سفرمی، پیشنهاد ایست که ما به شما می دهیم:

www.safarme.com