تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - بلیط 400 هزار تومانی تهران - مشهد پس‌لرزه آزادسازی قیمت‌ها نیست

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

بلیط 400 هزار تومانی تهران - مشهد پس‌لرزه آزادسازی قیمت‌ها نیست


در این مقاله به آزادسازی قیمت های بلیط های هواپیما و همچنین بلیط تهران مشهد برای آن دسته از مسافران علاقه مند می پردازیم تا بتوانند بهترین و دقیق ترین اطلاعات را داشته باشند.


وی با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری چند روز پیش دستورالعمل آزادسازی نرخ بلیط هواپیما را به ایرلاین‌ها ابلاغ کرد افزود: با این وجود هنوز شرکت‌های هواپیمایی نرخ‌های پروازهای داخلی را روی سیستم‌های خود بارگذاری نکرده‌اند که کسی بخواهد مثلا بلیط تهران - مشهد را با قیمت 400 هزار تومان به فروش برساند.


در این خبر همچنین ذکر شده است که:

جعفرزاده با تاکید بر اینکه خریداران و مسافران در صورت مشاهده تخلف می‌توانند با شماره 02166078700 الی 710 رسیدگی به شکایات سازمان هواپیمایی کشوری تماس گرفته تا به این مسئله رسیدگی شود.


مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه بلیط 400 هزار تومانی تهران - مشهد هیچ ارتباطی به اعلام آزادسازی نرخ بلیط هواپیما ندارد، بیان کرد: هیچ‌کدام از شرکت‌های هواپیمایی فعال کشور نرخ 400 هزار تومانی را برای هیچ مسیر پروازی داخلی اعلام نکرده‌اند.


وی در پاسخ به این پرسش که آزادسازی نرخ هواپیما چه زمانی اجرا می‌شود گفت: سازمان هواپیمایی کشوری روند آزادسازی قیمت‌ها را تکلیف کرده است و شرکت‌های هواپیمایی باید بر اساس برند، زمان پرواز و نوع سرویس‌دهی نرخ‌ها را محاسبه و اعلام کنند.