کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

بلیط ایرلاین‌های خارجی را برای اولین بار با کارت شتاب بخرید

با توجه به توافقات صورت گرفته در حوزه اقتصادی، امروزه میتوان بلیط ایرلاین های خارجی را نیز با کارت های بانکی ایرانی خریداری نمود و این امر باعث افزایش استقبال هموطنانمان از خریدهای اینترنتی بلیط های مسافرتی گشته است.

امروزه به مدد گسترش فناوری، اطلاعات و دسترسی روزافزون اشخاص به اینترنت، تجربه‌ی خرید‌ اینترنتی هم به مرور زمان در میان افراد جامعه رو به افزایش است و افراد می‌توانند به راحتی نیازهای خود را به صورت آنلاین برطرف کنند.

سفر های هوایی

خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین، از جمله مواردی است که چند سالی می‌شود در کشور رواج پیدا کرده و مسافران هوایی به جای خرید حضوری، خرید آنلاین را ترجیح می‌دهند. خرید بلیط هواپیما خارجی به صورت آنلاین در کنار بلیط پروازهای داخلی روز به روز در بین کاربران در حال افزایش است.


سامانه‌ی اینترنتی خرید بلیط هواپیما‌، "سفرمی"، به عنوان برترین سامانه در خرید بلیط پروازهای داخلی، با کسب اعتماد در بین مسافران توانسته برای اولین ‌بار در کشور این امکان را برای مسافران خطوط هوایی فراهم کند که بلیط پروازهای ایرلاین‌های خارجی را به ‌صورت تمام آنلاین خریداری کنند.مسافران‌ سفرهای خارج از کشور با مراجعه با سامانه‌ www.safarme.com با لیستی از پروازهای ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی همچون هواپیمایی قطر، لوفتهانزا، ایرفرانس، ایران‌ایر، ماهان، کی ال ام، ترکیش، آلیتالیا، ایرفلوت، اکراینی و ... مواجه می‌شوند و می‌توانند با مقایسه‌ی قیمت‌ها و با توجه به ساعت پرواز، بلیط پرواز خارجی خود را به صورت تمام آنلاین و در کمتر از 3 دقیقه خریداری و مبلغ آن را نیز به ریال و با کارت شتاب بانکی پرداخت کنند.


اطلاعات ناقص و غلط در هنگام خرید بلیط هواپیما یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند برای مسافران رخ بدهد، اما با مراجعه به سامانه‌ی اینترنتی سفرمی علاوه بر اینکه کاربران با اطلاعات دقیق و کاملی از لیست پروازها مواجه می‌شوند، تیم پشتیبانی این سایت نیز از ابتدای فرایند خرید تا پای پرواز در کنار مسافران هستند.در خریدهای اینترنتی، سرعت همراه با اعتماد برای کاربران اهمیت بسیار دارد، سامانه‌ی سفرمی با ضمانت بلیط هواپیما خارجی خریداری شده، توانسته اعتماد کاربران را جلب کند و مسافر می‌تواند با آرامش و اطمینان از سفر خود لذت ببرد.


می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما خارجی به هر مقصدی از جهان به سامانه‌ی www.safarme.com سر بزنید و با اطمینان بلیط خود را از ایرلاین‌های مورد نظر جستجو و خریداری کنید.