تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - با تور ترکیه کجاها می توان رفت؟

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

با تور ترکیه کجاها می توان رفت؟

مردم کشور ما همواره علاقه خاصی به ترکیه داشته اند. ترکیه همیشه نه تنها مورد توجه مردم کشورمان بلکه تمامی دنیا بوده است. تورهای آنتالیا، بدروم، کوشی آداسی، آنکارا و استانبول از جمله تورهایی هستند که همیشه باید از خیلی وقت قبل آن ها را رزرو کنید! اما سوالی که پیش می آید این است که چرا انقدر ترکیه محبوب شده است؟ در مقاله امروز می خواهیم بیشتر با ترکیه و خصوصیاتش از جمله فرهنگ و آداب و رسوم و جاذبه های گردشگری آن آشنا شویم و به اختصار توضیحاتی در این باره ارائه دهیم.

با تور ترکیه کجاها می توان رفت؟

محبوبیت تور ترکیه

ترکیه آنقدر زیبا و دلنشین است که اگر فقط یک بار به آن سفر کنید مشتری دائمی تور ترکیه خواهید بود. این کشور همانند کشور عزیزمان دارای فرهنگی غنی می باشد. شاید جالب باشد بدانید که این کشور هر ساله پذیرای چیزی حدود ۴۳ میلیون نفر گردشگر است؛ پس حتما دلیلی دارد که این همه توریست از سراسر جهان به آن سفر می کنند. ترکیه دارای آثار بسیار قدیمی و تاریخی است که حتما برای علاقه مندان به آثار تاریخی جالب توجه می باشد؛ از طرفی دیگر با مدرنیته نیز غریبه نیست، این موضوع را می توان از بناهای جدید این کشور از جمله هتل های بسیار زیبا و مجهز آنها متوجه شد. بی جهت نیست که ترکیه به عنوان ششمین مقصد معروف جهان شناخته شده است.

آشنایی بیشتر با ترکیه

خوب است بدانید که حدود ۲۵۰۰۰ سال پیش بود که مردم ترکیه برای نخستین بار در آن ساکن شدند. همچنین در تپه گوبکلی در عصر نئولیتیک اولین معبد جهان ساخته شد. اولین گروه های مردم همچون یونانی ها، بیزانس، فرنگی ها، سلجوقیان، صلیبیون، عثمانی و رومی ها در این کشور ساکن شدند و به همین علت است که شما می توناید آثار تاریخی هنری متعددی از هر یک از این قوم ها را در ترکیه خصوصا در مورد معماری بناهای تاریخی مشاهده کنید. برج گالاتا واقع در شهر استانبول یکی از این آثار قدیمی است.

با تور ترکیه کجاها می توان رفت؟


و اما اینکه در صورتی که به غذایی که میل می کنید خیلی اهمیت می دهید، کافی ست تنها یک بار از غذاهای این کشور امتحان کنید تا شیفته آن شوید.

غذاهای ترکی که در جهان هم بسیار مشهور هستند، بسیار لذیذ و خوشمزه اند به گونه ای که امکان ندارد گردشگری به این کشور بیاید و غذای آن را امتحان کند و لب به تحسین باز نکند! کباب ترکی که در ایران هم بسیار محبوب است فقط یکی از این غذهای متنوع می باشد. درباره چای و قهوه ترک هم که نیاز به هیچ تعریفی نیست!

با تور ترکیه کجاها می توان رفت؟

اکنون می رسیم به دریای مدیترانه و ساحل حیرت انگیز آن که از پر طرفدارترین مناطق ترکیه می باشد و اگر کسی به این کشور سفر کند و به ساحل های آن سری نزند مطمئن باشید سفر نصفه و نیمه ای را تجربه کرده است! ورزش های آبی متنوع و قایق سواری و اسکی بشدت نزد گردشگران محبوب می باشد. از دیگر سرگرمی هایی که می توان به آن اشاره کرد بالن سواری است.