تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - معرفی اقامتگاه گلدن سندز (Golden Sands) در بلغارستان

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

معرفی اقامتگاه گلدن سندز (Golden Sands) در بلغارستان

این اقامتگاه بسیار زیبا و بی نظیر در نزدیکی پارک ملی وارنا و در فاصله 18 کیلومتری از شما شهر وارنا بلغارستان واقع شده است. این منطقه بدلیل دارا بودن سواحل طولانی و همچنین ماسه های طلایی رنگ بسیار معروف بوده و همچنین از برترین جاذبه های گردشگری بلغارستان بشمار می رود.

اقامتگاه گلدن سندز (Golden Sands)


در حقیقت اقامتگاه گلدن سندز که دارای 5/3 کیلومتر طول و 100 متر عرض می باشد، مکانی است انبوه از تپه های سرسبز و جنگلی و همچنین ماسه های سفید و طلایی به همرا آب های شفاف. همچنین این منطقه بدلیل برخورداری از سواحل تمیز، دریایی بدون آلودگی و طبیعت پاکیزه چندین بار توانسته جایزه بین المللی پرچم آبی "Blue Flag" را کسب کند.
اقامتگاه گلدن سندز (Golden Sands)


تقریبا می توان گفت بیشتر افرادی که به وارنا سفر می کنند تمایل دارند در منطقه گلدن سندز اقامت داشته باشند چراکه در این منطقه بیش از 100 هتل با دسته بندی های گوناگون و قیمت های متفاوت وجود دارد که شماری از آن ها نیز در میان جنگل های پهن برگ قرار گرفته اند و با اینکه دورترین هتل در این ناحیه، حدود ۴۰۰ متر با ساحل فاصله دارد اما با توجه به قرارگیری اکثر تفریحات در بخش مرکزی این ساحل، انتخاب هتل با توجه به نیاز، می تواند راحتی بیشتری را در این سفر برای گردشگران به همراه داشته باشد.

اقامتگاه گلدن سندز (Golden Sands)

ورزش هایی همچون بسکتبال، تنیس، غواصی، والیبال، بولینگ، اسکی روی آب، شنا و همچنین موج سواری تنها گوشه گوچکی از فعالیت های سرگرم کننده و ورزشی است که در گلدن سندز برای گردشگران فراهم آورده شده است. همچنین انواع مسابقاتی مثل اسب سواری و قایق های بادبانی نیز در ریزورت برگزار می گردد و یک پارک آبی برای تفریح و سرگرمی هم در نظر گرفته شده است.

از جاذبه های فرهنگی گلدن سندز هم می توان به کلیسای باستانی بویانا، موزه باستان شناسی وارنا در نزدیکی ریزورت و چندین صومعه باستانی اشاره نمود.

موضوعات مرتبط

سفر به قاره اروپا ،