تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - تفریحی هیجان انگیز در مالدیو با هواپیماهای دریایی

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

تفریحی هیجان انگیز در مالدیو با هواپیماهای دریایی

مجمع الجزایر مالدیو از بهترین مناطقی در آسیاست که می توان برای سپری کردن تعطیلاتی بی نقص و خاطره انگیز انتخاب نمود. تفریحات بسیار زیاد و هیجان انگیزی در مالدیو وجود دارد که تجربه یک بار آنها کافیست تا هیچ گاه لذت انجام آن فراموشتان نشود. در این بخش از سری مقالات اطلاعات سفر به مالدیو قصد معرفی یکی از تفریحات هیجان انگیز مالدیو را داریم. همراه ما باشید.

تفریحی هیجان انگیز در مالدیو با هواپیماهای دریایی

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که هواپیماهای دریایی معمولا برای انتقال مسافرین از فرودگاه به مقصد انتخابی تعطیلاتشان در مالدیو استفاده می شود. پرواز با این هواپیماهای دریایی به فرد دید پرنده ای نسبت به جزایر و ساختار طبیعی و مرجانی را می دهد. این منظره وسیع خاطره ای ماندگار و فوق العاده را بر جای می گذارد که تا ابد با شما می ماند.


بارها و بارها مشاهده شده است که بازدیدکنندگان، مشتاق شرکت در این سفر کوتاه هستن تا از بالا عکس هایی معرکه از جزایر بگیرند. متصدیان هواپیمای دریایی، برنامه های عکاسی در پرواز با هواپیماهای دریایی را در مالدیو ترتیب می دهند. بعلاوه، اقامتگاه ها نیز با اجاره این هواپیماها و بصورت مشترک، برنامه این نوع عکاسی را ترتیب می دهند.

تفریحی هیجان انگیز در مالدیو با هواپیماهای دریایی

شما با پرواز با این هواپیماها قادر خواهید بود جزایر ردیفی زیبا و سواحل ماسه ای محاصره شده با آب های عمیق یا کم عمق را مشاهده کنید. همانطور که بر فراز مجمع الجزایر  پرواز می کنید، سواحل سفید ماسه ای و درختان نارگیلی که خط افق را تشکیل داده اند، به شما حسی بی نظیر اعطا می کنند. بد نیست بدانید که عکاسی در پرواز با هواپیماهای دریایی مالدیو همچون گشت زیر دریایی، یکی دیگر از محبوب ترین تفریحات مالدیو است. شما می توانید در تور مالدیو نوروز 96 این تفریح مهیج را تجربه نمایید.

همچنین در طی این پرواز لذت بخش، جزایر و تالاب ها که به صورت هماهنگی در طول اقیانوس آبی پهناور شده اند را مشاهده خواهید کرد. در حالیکه از پروازی امن لذت می برید از این مناظر جادویی، تصاویری معرکه بگیرید. بهترین نشیمن و پنجره های هواپیما، به شما این امکان را می دهند تا دوربین خود را در محل خوبی قرار داده و بهترین تصاویر را ثبت نمایید.

موضوعات مرتبط

اطلاعات سفر به مالدیو ،