تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - معرفی دو هتل برتر کوش آداسی

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

معرفی دو هتل برتر کوش آداسی

کوش آداسی از جمله شهرهای بسیار زیبا و البته معروف ترکیه است. در این شهر انواع تفریحاتی که یک توریست می تواند انجام دهد، وجود دارد. یکی از بزرگترین ویژگی های کوش آداسی برخورداری از بهترین هتل های ترکیه است. در مقاله امروز قصد داریم دو هتل برتر این شهر را به شما معرفی کنیم. شما در تور کوش آداسی نوروز 96 می توانید در این هتل ها اقامت کنید.

هتل کرومار دلوکس


هتل ریچموند افسوس ریزورت (Richmond Ephesus Resort)

بد نیست شما هم بدانید که هتل ریچموند افسوس ریزورت کوش آداسی در منطقه Aegean در کنار دریای اژه واقع شده است. این هتل 5 ستاره در سال 1989 تاسیس شده و دارای یک ساختمان اصلی 6 طبقه و 2 بلوک فرعی است. بعلاوه ایستگاه حمل و نقل عمومی در مجاورت این هتل که به قطع از بهترین هتل های شهر کوش آداسی می باشد، قرار گرفته است.

هتل ریچموند افسوس ریزورت

باید این نکته را هم اضافه کنیم که هتل ریچموند افسوس در مرکز توریستی شهر کوش آداسی واقع شده و همچنین به طور مستقیم در کنار ساحل قرار دارد. رستوران های هتل ریچموند افسوس از تازه ترین مواد غذایی برای پخت انواع غذاهای ترکی و بین المللی استفاده می کنند و غذا در رستوران هتل به صورت بوفه سرو می گردد.

هتل کرومار دلوکس (Korumar Hotel Deluxe)

باید یکی دیگر از بهترین هتل های کوش آداسی را به شما معرفی کینم؛ هتل کرومار دلوکس کوش آداسی بر روی صخره ای بیرون زده در ساحل دریای اژه واقع شده است و نمایی خیره کننده از جزیره زیبای Pigeon و شهر کوش آداسی دارد. رستوران هتل کرومار که قطع به یقین از بهترین هتل های کوش آداسی است، منوی کاملی از غذاهای ترکی و غذاهای اروپایی و مدیترانه ای را در خود جای داده است. لذت غذا خوردن را در تراسی رو به دریا با ارائه چشم انداز تماشایی غروب آفتاب تجربه کنید. تور نوروزی کوش آداسی فرصت خوبی برای سفر به این شهر و اقامت در این هتل می باشد.

هتل کرومار دلوکس


موضوعات مرتبط

هتل های شهر کوش آداسی ،