تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - آشنایی با هتل بانیان وابینفارو

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

آشنایی با هتل بانیان وابینفارو

در مالدیو هتل های بسیار زیاد و زیبایی وجود دارد که هر گردشگری می تواند خیالش از بابت محل اقامت در مالدیو راحت باشد. معروف ترین هتل های مالدیو عموما ویلاهایی هستند که در سواحل مالدیو قرار گرفته اند. در مقاله ای که امروز برای شما آماده کرده ایم، یکی از بهترین هتل های مالدیو را به شما معرفی خواهیم نمود.

هتل بانیان وابینفارو

بهتر است به شما اعلام کنیم که تعطیلات ساحلی و لوکس در ویلاهای منحصر به فرد و استخرهای خصوصی بانیان وابینفارو که تنها ۲۵ دقیقه با قایق از فرودگاه فاصله دارد، انتظار شما را می کشد. اینترنت رایگان در تمامی ملک در دسترس شما خواهد بود. غذاهی مخصوص مالدیوی، غذاهای دریایی و خوراک های بین المللی در رستوران های ساحلی ایلافاتی و باغ سانگو ارائه می شوند. برنامه خصوصی و صمیمی غذاهای کبابی در فضای راحت ویلا نیز ترتیب داده می شود. بعلاوه گزینه هایی از صبحانه های چینی نیز در اختیار گردشگران می باشد. تور مالدیو نوروز 96 بهترین فرصت برای سفر به مالدیو و اقامت در این هتل زیباست.


هتل بانیان وابینفارو

موضوع جالب توجه دیگر این است که از آنجایی که ویلاهای وسیع بانیان وابینفارو (Banyan Tree Vabbinfaru) دسترسی مستقیم به ساحل و بالکن های بزرگی در اختیار می گذارند، می توان از مناظر زیبای اقیانوس لذت برد. ابزار چای یا قهوه ساز و دستگاه پخش نیز در اتاق ها موجود است. دیگر وسایل موجود در اتاق شامل کفش های راحتی و وسایل بهداشت دندان است. در اتاق ها کانال های کابلی چینی و در صورت درخواست، روزنامه های چینی نیز در اختیار قرار می گیرند. همچنین باید این نکته را هم اضافه کنیم که آب گرم هتل بانیان وابینفارو، منویی برای تمدد اعصاب بصورت ماساژ درمانی و درمان های زیبایی را ارائه می گردد.

هد. همچنین مهمانان می توانند به گشت و گذار در سواحل ماسه ای و یا غواصی در آب های شفاف بپردازند. کارت های بانکی کشوری چین نیز پذیرفته می شوند. بی دلیل نیست که این هتل ساحلی، همواره بعنوان یکی از بهترین هتل های مالدیو شناخته می شود.