کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

معرفی هتل جمیرا ویتاولی

هتل جمیرا ویتاولی اوقات فراغت فراوان و امکاناتی برای آسایش مانند مرکز غواصی زیر نظر مربیان متخصص غواصی، آب گرم و مرکز بدن سازی تالیس را فراهم می کند. آب گرم تالیس با باغ های باشکوه و طبیعی محاصره شده و روش ها و درمان های آسیایی با مواد ارگانیک یا طبیعی را ارائه می کند.

هتل جمیرا ویتاولی
هتل جمیرا ویتاولی

ویلاهای 5 ستاره هتل جمیرا ویتاولی که بی شک یکی از برترین هتل های مالدیو است، طراحی با فضای باز دارد که به مهمانان این امکان را می دهد که از مناظر زیبا و نسیم خنک لذت ببرند. تمامی ویلاها دارای استخر خصوصی و دسترسی مستقیم به ساحل یا دریاچه هستند. اینترنت رایگان نیز در دسترس است. تور مالدیو نوروز 96 بهترین زمان ممکن برای سفر به این جزایر زیبا و اقامت در این هتل به یاد ماندنی است.

هتل جمیرا ویتاولی
هتل جمیرا ویتاولی

قایق سواری 20 دقیقه ای که با قایق موتوری لوکسی از فرودگاه ماله با هماهنگی اقامتگاه صورت می گیرد، باعث منحصربه فرد بودن هتل جمیرا ویتالی شده است. مهمانان می توانند در سامارا غذاهای ویژه ی آسیایی و مالدیوی را امتحان کنند و یا از تجربه ی شامی در محیطی صمیمی بر روی پلی روی آبهای تالاب لذت ببرند. نوشیدنی های ترکیبی عصرانه در بار و گریل ساحل مو و همچنین "بار ایی" در دسترس هستند.

هتل جمیرا ویتاولی
قایق سواری در هتل جمیرا ویتاولی

کلاس های روزانه ی یوگا و بدن سازی و همچنین برنامه های سلامتی خصوصی در دسترس هستند. این مکان یکی از بزرگ ترین محل بازی کودکان در مالدیو را داراست که باشگاه کوداکولی کودکان نام دارد. کارت های بانکی کشوری نیز پذیرفته می شود. این هتل ابزار رایگان غواصی با ماسک و لوله ورزش های آبی غیر موتوری را فراهم می آورد. پیشنهاد ما به شما این است که در تور مالدیو خود در این هتل بسیار بی نظیر اقامت کنید.

هتل جمیرا ویتاولی
هتل جمیرا ویتاولی


موضوعات مرتبط

هتل های کشور مالدیو ،