کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

پارک های تایلند

همیشه تایلند برای مردم خود و برای مردم جهان مراکز تفریحاتی زیادی را ساخته است. البته این کشور با وجود منایع زیاد گردشگری و تفریحی خود نیاز نبوده این کا را انجام دهد ولی هدف آن وجود مراکز تفریحاتی متفاوت از یکدیگر می باشد.

پارک سه پادشاه

باید توجه داشته باشید که پارک سه پادشاه یکی از دیدنی های پاتایا می باشد که براساس یکی از افسانه های معروف چینی افسانه عشق سه پادشاه ساخته شده است . این پارک زیبا ترکیبی از هنر زیبای چینی و تایلند است.شما در هنگام بازدید از این ساختمان با یک داستان تصویری بر روی دیوار آن روبه رو میشید که همان داستان شاعرانه این سه پادشاه است.این داستان متفاوت و جالب به درازای 240 متر دارنده 56 عکس بر روی حصار های دیواری خود می باشد.این پارک همچنین دارای گلهای بسیار زیبا با امکانات تفریحی مناسب برای خانواده ها می باشد.این یک پارک مجهز با مجسمه های زیبایی می باشد که هر روزه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است. این یک پارک یک پارک تمیز می باشد که رعایت نظافت در آن الزامی می باشد.
پارک های تایلند


پارک چالوئم فراکیات

باید توجه داشته باشید که یکی دیگر از مکان های گردشگری  تایلند، پارک چالوئم فراکیات در پاتایا می باشد. این پارک در جاده فراتامناکدر پایین خائو پاتایا قرار گرفته است که به منظور بزرگداشت شصتمین سالگرد تولد در تاریخ 5 دسامبر 1987 افتتاح گردیده است.انواع گیاه و گل در این پارک موجود می باشد. این پارک همچنین امکاناتی برای تمرین و پیاده روی را نیز بر طرف کرده است.این یکی از پارک هایی می باشد که گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است. اگر به این پارک تشریف بردید می توانید باغ گلها را هم دیدن کنید و دیگر نیازی نیست که برای رفتن به قسمت باغستان گلها هزینه ای پرداخت کنید.این پارک از نظافت خاصی برخوردار می باشد. بیشترین ملت پاتایا صبح ها برای ورزش خود به این پارک می روند و تمرین می کنند.
پارک های تایلند