تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - آشنایی بیشتر با دبی

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

آشنایی بیشتر با دبی

کشور امرات یکی از مهم ترین کشور های دنیا می باشد که این کشور دارای منابع نفتی بسیاری است که نظر بسیاری از کشور های اروپایی و قاره آمریکا را به خود جلب می ند. شهر دبی نیز که به طور کل یکی از جاذبه های گردشگری این کشور به حساب می آید. طبق آمار بدست آمده اکثریت جمعیت شهر دبی را ساکنان غیر محلی شکل می دهند که عدم توجه به فضاهای شهری، تاثیر غیر مستقیم و مستقیمی بر زندگی و روحیه همه جانبه آنان گذاشته است و می توان آن را یک افسردگی اجتماعی نامید. در ادامه با وبلاگ سفر با ما همراه باشید.
آشنایی بیشتر با دبی
لازم به ذکر است که این مطلب، نشانگر خلاء احساس تعلق ساکنان چند ملیتی آن، به شهر است. در دبی و سایر شهرهای امارات متحده عربی علاقه مفرطی به ماشین‌های آخرین مدل  وجود دارد. اما دبی روزهای سختی را می‌گذراند. هنگامی که دبی کانون اقتصاد نفت و مرکز بازار شکوفای املاک بود، خارجی‌ها به خصوص بریتانیایی‌ها در این بازار داغ سرمایه‌گذاری کردند.

خارجی‌های تازه به دوران رسیده در این دوران آخرین ماشین‌های اسپرت فرانسوی و آلمانی را برای تکمیل کردن سبک زندگی میلیونری‌شان خریدند و بعد بحران اقتصاد جهانی رخ داد و حباب ثروت همه این افراد ترکید. تعداد زیادی از مردم دنیا، چه مردم عادی و چه انسان‌های مهم و سرشناس، هرساله برای دیدن کردن از این شهر عازم امارات متحده عربی سفر  می کنند.
آشنایی بیشتر با دبی
جالب است بدانید که با اینکه دبی شهری ساحلی است، اما انقدر مکانهای دیدنی مصنوعی در آن وجود دارد که شما را چندین روز به خود مشغول خواهند کرد. هرچند شاید این شهر از نظر تاریخی خیلی غنی نباشد، اما در هرصورت تاریخ مخصوص به خود را دارد که می توان در بازدید از عمارت شیخ سعید، خانه‌ی شیخ جوما، موزه‌ها و روستاهای تاریخی به آن پی برد.شهر دبی آب و هوای بسیار قابل حدس زدن دارد. تقریبا در هیچ زمان از طول سال بارانی در این شهر نمی‌بارد. به طور معمول از ماه نوامبر تا آوریل با هوای گرم و خوشایندی در طول روز و شب روبرو هستیم.

موضوعات مرتبط

اطلاعات سفر به دبی ،