تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - شهری با برجهای بلند(دبی)

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

شهری با برجهای بلند(دبی)

در کشور های عربی که منبع اصلی در آمدزایی آنها ا نفت می باشد ساختمان سازی های زیادی انجام می شود که نمونه آن ها را در دینا نمیتوانید یافت کنید. معماری ساختمانها معمولا به صورت یونیک و دست اول به دست یک معماران طراز اول جهان انجام می شود که شهر دبی از وجود ساختمان های این چنینی به خود می بالد. در ادامه با وبلاگ سفر همراه ما باشید  نکات مهمی در مورد این با شما بازگو کنیم. یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی در کشور ما  تور دبی محسوب می شود، شهرت و آوازه ی دبی تقریبا به دو دهه ی اخیر باز می گردد، این شهر که زمانی بیشتر شبیه به روستا می بود و مردم آن از طریق ماهیگیری و کشاورزی امرار و معاش می کردند امروز به یک کلانشهری با بلندترین آسمان خراش ها تبدیل شده است و یکی از بزرگترین و مهم ترین مقاصد گردشگری در خاورمیانه محسوب می شود.

شهری با برجهای بلند(دبی)

در نظر داشته باشید که دبی با جای دادن بزرگترین برج، مراکز خرید، پارک ها و دریاچه های مصنوعی،رستوران ها و هتل های مجلل یکی از اهداف مهم گردشگری برای توریست های دنیا محسوب می شود.

شاید می توان گفت که برج های دبی مهمترین ترین جاذبه ی گردشگری این شهر به حساب می آید، اولین چیزی که توجه هر کسی را در این شهر به خود جلب می کند آسمان خراش هایی است که سر به فلک کشیده اند یکی از این برج ها برج خلیفه است که به تازگی تبدیل به نماد این شهر شده است این برج با ارتفاعی نزدیک به 900 متر و داشتن امکانات تفریحی بسیار یکی از توریستی ترین نقاط دبی به شمار می رود، در این برج انواع مراسم ها، سمینارها و فستیوال های مختلف برگزار می شود.

شهری با برجهای بلند(دبی)

البته باید این را هم   اضافه کنیم که یکی دیگر از ساختمان ههای عظیمی که می توان به زیبایی آن اشاره کرد برج العرب دبی می باشد که یک دوره ای بلندترین برج خاورمیانه محسوب می شد، این برج که تنها هتل پنج ستاره ی دنیا است از عجایب معماری بسیار زیادی برخوردار است یکی از این شگفتی ها سیستم توربین برقی است که برق این برج را تامین می کند، این برج که بر روی یک جزیره مصنوعی ساخته شده با یک پل آرک شکل زیبا به ساحل متصل شده است.موضوعات مرتبط

اطلاعات سفر به دبی ،