تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - اطلاعات سفر به آنتالیا

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

اطلاعات سفر به آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا، صحراگرد دیرینه با قدمتی در ثنایا دوهزار و صد سال در پی های کوهستان تاتروس وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده و دارای پرسپكتیو خارق العاده اصلی و نشانه ها كارها تالیفات بااهمیت به یاد ماندنی بسیار از عهد احوال شاهنشاهی استبدادی و جمهوری منسوب به سلطنت های روم و عثمانی می باشد. در ادامه با وبلاگ سفر با ما همراه باشید. این شهر که مهمترین مرکز توریستی ترکیه به آمار می رود و به نوعی می بسیج گفت که راه كار توریسم ترکیه بر خشاب ی آن تکیه دارد از جذابیت های تخصیص و مختص به انحصار نسبت دهی به بعدی شهرهای ترکیه منتفع می باشد.

اطلاعات سفر به آنتالیا

آنتالیا به نشانی اولین و مهمترین مرکز گردشگری ترکیه دارای ملاحت و دافعه های فراوانی، از گیرایی كشش های قدیمی محزون تا گیرایی كشش های ذاتی را حایز می شود.

یکی از خصیصه مختصه هایی که باعث شده آنتالیا در میان آخرت شهرهای ترکیه از صیت و آوزه ی خاصی متمتع باشد، چیدمان بدوی و جو حاکم بر فضای شهری آنتالیا می باشد، شارع ها و بلوارهایی که با درختان نخل آراسته شده و خانه های سپید رنگ سالم بسامان پی در پی از همه زیبایی هایی هستند که در ازلی برخورد با این شهر بروز می کنند.

آب و هوای آنتالیا

آب و هوای آنتالیا نسبتا باثبات است و در طول سال تغییر چندانی نمی کند، آنتالیا غالباً دارای آب و هوایی گرم و شرجی است و در شتا ها خنک تر شده و با باران های باران جهر می شود، اگر می خواهید از سفر خود لذت ببرید و در آب های مدیترانه ای آنتالیا شنا کنید كامل بلوز ركابی حین به خاطر سفر به آنتالیا از تحت ماه تا اوایل آذر می باشد.

اطلاعات سفر به آنتالیا

آسپندوس آنتالیا

این آمفی تاتر اسمی که در هشت کیلومتری شهر سریک پیشامد شده مكلف بر سه هزار سال قدمت دارد و به دست یونانیان جدید ساخته شده است، آسپندوس در اوقات دیرین یکی از ثروتمندترین مداین لحاظ میشده، آمفی تاتر این شهر هزار آوا و دویست سال بعد توسط رومی ها بنا شد، این مکان یکی از دیدنی ترین های ترکیه است که هرسال هزارهزار ها توریست درخصوص معاینه بررسی از این مکان به آنتالیا سفر می کنند.موضوعات مرتبط

اطلاعات سفر به ترکیه ،