تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - آب و هوای مناسب برای سفر به مالدیو

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

آب و هوای مناسب برای سفر به مالدیو

مالدیو از جمله شهر هایی است که از جمع شدن چند جزیره در کنار یکدیگر تشکیل شده است. قطعا باید این فرض که این شهر بر روی اقیانوس هند قرر گرفته است پس همین مورد سبب می شود که آب و هوای مرطوبی داشته باشد. برای اینکه به این شهر سفر نمایید باید حتما از وضعیت و آب هوایی آن قبل از سفر آگاه شوید و سفر خوبی را تجربه نمایید.در ادامه در مورد آب و هوای مناسب برای سفر به مالدیو بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.
آب و هوای مناسب برای سفر به مالدیو

دمای هوای مالدیو تحت وجهه یم و بر هند در كامل مدت سال بین 24 تا 33 درجه سانتیگراد مشتعل می نكهت امید . علیرغم  هستی و عدم هوای شرجی نسبتا حاصل ، فوت دریازی و بری علی الدوام خنک جهت جابجا شدن هوا و متعادل سازی برابر ساختن معادل كردن گرما می شود . مقوله ها مجازی این کشور  را دو فصل خشک و بارانی تشکیل می دهند که فصل بارانی از اواخر آوریل تا اواخر اکتبر با باد و طوفان  ولی می باشد.
مالدیو کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند که پاتخت آن ماله است،مجمع الجزایر مالدیو را 1200 آداك بر روی بحر هند تشکیل می دهند که به شکل یک طیر در حال اوج گیری عین و گوش می شوند ولی ارمل ۲۰۲ آبخوست از آنها مسکونی هستند که خراج سطح هیچ کدام از 5/3 متر تخطی نمی کند. كشور آن گرم ومرطوب است وفاقد منابع زیر خاكی است و ماهیگیری و توریسم اصلی ترین جد اقتصادی آن است. دمای هوا در کل سال 31- 30 – 29(سانتیگراد) می آرزو بادا و فقط فصل بارش دارد.موضوعات مرتبط

اطلاعات سفر به مالدیو ،