تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - طبیعت کشور کاستاریکا

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

طبیعت کشور کاستاریکا

کشورهای زیادی در دنیا برای سفر وجود دارد، سالانه گردشگران زیادی برای تفریح با تورهای مسافرتی به دیدن این کشورها می روند تا بتوانند لحظات رویایی و بسیار خوبی را تجربه کنند، از جمله طبیعت های بی نظیر و دست نخورده طبیعت کشور کاستاریکا می باشد. این کشور بسیار زیبا و رویایی بوده در ادامه تعدادی از جاذبه های این کشور را برای شما معرفی می کنیم.
"

پارک ملی تورتوگرو (Tortuguero)

این پارک که در منطقه‌ی کارائیب واقع است، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین زیستگاه‌ها برای لاک پشت هان سبز در حال انقراض شناخته می‌شود. همچنین زیستگاه مناسبی به خاطر گاو‌های دریایی، تنبل‌ها (نوعی پستاندار متوسط) و انواع میمون ها است. اگر هنگام شب به این پارک ملی بروید، می‌توانید لاک پشت‌ها را طی تخم‌ریزی در ساحل ببینید. دسترسی به این پارک کمی آسان است، اما اگر به جنگل ، پرندگان و سکوت علاقه دارید، حتما از آن دیدن کنید. 

جزیره کوکوس

"

جزیره کوکوس آبخست ای معروف واقع در سواحل کاستاریکا در بحر آرام است. این آبخو در پارک ملی واقع است و هیچ سکنه ای ندارد. فقط جنگلبان ها می توانند در این آبخست زندگی کنند. این آبخوست مربع شکل است و محیط آن 85/23 کیلومتر می باشد. آب هان گرداگرد آبخوست در میان غواصان بسیار محبوب است. خشكی این منطقه دارای نحو هلا مختلف گیاهی و درنده ها مختلف است. کوسه ماهی، دلفین ها و دیگر شیوه هلا دریایی قابل توجه در آب ای خارج از ساحل این آداك زندگی می کنند.

سان خوزه (San José)

پایتخت کاستاریکا، مارش خوزه، در مرکز این کشور واقع شده و قطب مرکزی انواع فعالیت‌ها است. با این حال یک یا دو روز درخصوص گردش در شهر کافی است، چرا‌که کار‌های زیادی نمی‌توان در شهر انجام داد. از موزه‌ی هنر‌های هم دوره و طراحی بابت دیدن آینده‌ی کاستاریکا دیدن کنید و همچنین اگر بودجه‌ی شما اجازه می‌دهد، فقره سبب دیدن ارکستر به سالن تئاتر آدمیت بروید. موزه‌ی تاریخ واقع در مرکز شهر نیز ارزش دیدن دارد.

"

آتشفشان پواس

آتشفشان پواس در ارتفاع 2708 متری در پارک مردمی پواس در کاستاریکا واقع شده است. این آتشفشان از سال 1828، 40 حاصل فعالیت داشته و انتهایی فوران آن در آوریل سال 2017 بود. درخصوص حفظ امنیت واپسین و آغازین بازدیدها لغو شد. برنامه هایی در محرك تعطیلی پارک آدمیت وجود دارد زیرا فوران هان آینده می تواند زندگی هان زیادی را از بین ببرد. آتشفشان پواس در نزدیکی قله دو دریاچه دارد. دریاچه سمت شمال، لاگونا کالینته، یکی از اسیدی ترین دریاچه ای دنیا است. pH این دریاچه با بارش و فعالیت آتشفشان تغییر می کند و کمترین مقدار آن 0 است. این منطقه مستعد بارش اسیدی و مه اسیدی است که اکوسیستم كران ها را تحت خطر قرار می دهد.موضوعات مرتبط

سفر به قاره آمریکا ،