تبلیغات
سفر | تورهای مسافرتی - زمان مناسب برای سفر به استرالیا

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر | تورهای مسافرتی خوش آمدید

زمان مناسب برای سفر به استرالیا

استرالیا یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد و دارای هتل ها و رستوران های بسیار فراروانی می باشد و مکان بسیار مناسبی برای سفر شما می باشد. اما در زمانی که مناسبی باید اقدام به سفر به این کشور نمایید. در ادامه در مورد بهترین زمان برای سفر به کشور استرالیا خواهیم گفت.
زمان مناسب برای سفر به استرالیا

آدلاید در جنوب استرالیا دارای زمستانعای ملایم و تیز (با معدل دمایی ۶۰ ساق فارنهایت) و تابستانهای گرم و خشک (با میانگین دمایی ۸۴ جایگاه فارنهایت) می باشد.
ژوئن نمدار آبداده ترین ماه است اما حدوسط بارش در آن فقط کمی بیش از ۳ اینچ است. در تابستان ماههای بری بارش نامتداول نیست.
تاکستان جاکوب کریک در باروسا ولی، یکی از مراکز مهم نوشیدنی سازی در استرالیا، ایستادگی دارد.
ملبورن در ویکتوریا فقره سبب آب و هوای روشن خشم آلود مشهور است اما معمولا آب و هوا در تابستانهای گرم (با میانگین دمایی ۷۷ جایگاه فارنهایت)، فصل های بتكده و خزان و بهار ملایم و زمستانهای سرد (با میانگین دمایی ۵۷ ساق فارنهایت) موقر بی جنبش می باشد.
سنگهای آهک شناخته شده با نشانی Twelve Apostles نو و قدیم اتفاق در اتوبان بحر ارشد ثنایا ۱۰۰ مایلی غرب ملبورن دید می شود.
پرت در استرالیای غربی استقرار داشته و مدل ذهاب از می تا سپتامبر فزون ترین و كمترین غالب اكثر و اقل ارزش است. گرمترین ماه فوریه با میانه دمایی ۸۸ جایگاه فارنهایت می باشد؛ دمای حدوسط زمستان بندها ۶۵ حد فارنهایت است. باد خنکی با نشانی “The Fremantle Doctor” از سوی تازگی وزیده و هوای شهر را نامرغوب می کند.
تاسمانی در جنوب شرقی این بیابان ارشد دارای آب و هوای معتدل و بخشش است. هیچ بخشی از این آبخو اكثر از ثنایا ۷۵ علاقه مند از آب گزند تفرق نداشته و یم و بر اطمینان زیادی بر آب و هوای آن دارد. به یاد اینکه انتما به سایر بخش های استرالیا بیش دورتر از خط استوا است دارای فصل های متمایزی می باشد. ماههای ژانویه و فوریه تا حدی خشک هستند و میانه دمایی ۷۰ مقیاس فارنهایت است.موضوعات مرتبط

اطلاعات سفر به استرالیا ،